
Met dit lesmateriaal voor de deelnemer kan je een, volgens het CBR/CCV, goedgekeurde cursus geven voor de nascholing van chauffeurs (code 95). Het lesmateriaal is volledig online en interactief. Met deze licentie krijgt de deelnemer 14 dagen toegang tot:
Het online systeem
Na het aanmaken van een account heeft de deelnemer toegang tot zijn eigen omgeving waarin hij het lesmateriaal kan maken en opslaan. De docent heeft de mogelijkheid de gemaakte module van de deelnemer in te zien.
Het lesmateriaal
De deelnemer heeft toegang tot zijn eigen module waarmee hij de cursus kan maken en volgen. Dit lesmateriaal volgt volledig de opzet van het opleidingsplan. Het lesmateriaal bestaat uit:
Een licentie is vanaf het moment van aanschaf ongebruikt 2 jaar geldig.
Er zijn nog geen recensies voor dit artikel.
We zijn erg benieuwd naar je ervaringen en horen graag wat je van Ondile.nl en onze producten vindt. Volg deze stappen om een beoordeling te schrijven: